30 Kasım 2016 Çarşamba

YEDEKLER (Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği)

Tolga ZENGİN: Fabri her ne kadarda bazı pozisyonlarda Beşiktaş taraftarının kalbini birkaç dakikalığına durdursada, bu kaleyi sana vermez daha sayın Tolga Zengin. Birkaç olumlu hareketin vardı ama yediğin gol kabul edilecek gibi değil.

Gökhan GÖNÜL: Hücuma çıkmıyor dediğimiz Beck senden daha çok çıkıyor ki Adana’da penaltı aldırdı, Benfica’da asist yaptı. Bu gidişle formayı Beck’e kaptıracak gibi duruyorsun.

Fatih AKSOY: Hırslı ve mücadeleydi ama Atınçla iyi bir ikili olamadılar. Kendini kupa maçlarında gösterir ve ilerisi için en azından Beşiktaş’ın defans konusunda eksikliğini giderir umarım.

Atınç NUKAN: Almanya’da üstüne koyamadan geri dönmüş. Bu gidişle hep alternatif oyuncu olma yolunda ilerliyor.

Sedat ŞAHİNTÜRK: Asıl mevkisi sol bek olmayan ama sol ayağı etkili oldu için burada denenmiş bir oyuncu olarak çokta kötü değildi. Sol bek sıkıntısı yaşanırken alternatif olup olmayacağı konusunda orada denendiğini düşünüyorum. İlk yarıda da kötü bir performans sergilemedi ama lig için yeterli olmaz gibi duruyor.

Necip UYSAL: Necip’de gördüğüm ben niye İzmit’e getirildim havası vardı. Neden Oğuzhan ve Cenk’le İstanbul’da kalmadım der gibiydi. Nerede o oyuna girdiğinde hırslı mücadeleci Necip. Beşiktaş kaptanlığını yapıyorsan maç seçmeyip her maç performans sergilemek zorundasın çünkü yıllardır bu takımda olup üstüne koyamadığın için yapmak zorundasın bunu.

Gökhan İNLER: Nasıl bir sakatlıktı ki bu Gökhan İnler bildiğimiz Gökhan gibi dönemedi. Bu kadar pas hatası yaptığını istatistiklere baksam inanmazdım da 90 dakika maçı izledim ve şahit oldum bu duruma acilen toparlanması lazım yoksa geçen seneki Liechester da olduğu gibi yedek kalmaya mahkum olacak gibi.

Muhammed Enes DURMUŞ: İlk yarıda forvet arkasındaki 3 pozisyonda da oynadı ama hiç etkili olamadı. Kendini bence çok geliştirmeli.

Olcay ŞAHAN: Feda ile geldin Feda da ettin ama VEDA deyip gitmelisin artık.

Ömer ŞİŞMANOĞLU: İstekli görüntü çizdi ama ilk yarıda ki en net pozisyonda o golü atmalıydı. Beşiktaş’ın forvetiysen o golü atacaksın. Yoksa 3. Forvet olmaya devam edersin. İstekli ve küsmeyen bir oyuncu olduğun içinde hep şans bulursun ama pozisyonları affetmemen lazım.

Hamza Küçükköylü: Hazırlık maçları dahil her maç altyapıdan oynayan oyuncular içinde en çok Hamzaya dikkat ediyorum ama hiçbir zaman etkili olamadı. Bu gidişle ikinci ligde bir takıma kiralanır ve oralarda oynayıp devam eder gibi duruyor. Artık 20 yaşına gelmişsin bir şeyleri ispatlama yaşı da geçmiş bence.

Eslem Öztürk: Altyapıdaki oyuncular içinde en iyisi ve en yeteneklisi. Girdiği anda bence farkını yarattı diğerlerine göre. Orta sahada ki o düzensizlik onun girmesiyle sağlandı. İlk on bir başlasaydı da sırıtmazdı. Biraz güçlenirse ileride orta sahadaki alternatiflerden biri olmaya aday.

VEEE


Kerim FREİ: Hocam beni gör performansı gösterdi Kerim bugün. Sol açıkta bu kadar sıkıntı yaşanırken bir kere bile denemediği Kerim, bugün iki golünü de sol kanattan girdiği pozisyonlar sonucunda attı. Golden sonraki sevinçlerinde bir sitem vardı aslında yüzünde. Geçen sene Cenkten sonra yedekten en çok katkı yapan oyuncu ne oldu da bu sene silindi hiç anlam veremiyor. Şenol Güneş’in tek hatalı bulduğum noktası şu iki senede Kerim Frei’dir. Umarım bugün ki performansı onu rotasyonun içine hatta Cenk Tosundan kanat yaratacağı yerine kanat oyuncusu Kerim’e orada şans verir. Ve umarım ikinci yarı herhangi bir takıma kiralık gitmez çünkü oynama sürekliliği sağlarsa bu takıma faydalı olacağı kesin.  

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder